Sukces w Warszawie

994299 553186334724490 1354663460 nW dniach 7-8 czerwca 2013r. odbyła się w Warszawie doroczna Ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych projektów etwinning. Nasza szkoła zajęła III miejsce w Polsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za projekt Life@BOOK@Art.


Z wielką przyjemnością koordynator projektu Ewa Gajek odebrała nagrodę z rąk Pani Wiceminister Edukacji, Podsekretarz Stanu w MEN Joanny Berdzik. Ceremonia rozdania nagród odbyła się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt Life@BOOK@Art realiwowany był przez uczniów klas I Technikum ZSZ oraz Mariusza Prentkiego, Annę Andrejczyk i Roksanę Kwiatkowską.
Projekty etwinning to już ważny element pracy edukacyjnej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nasza placówka współpracowała w ramach projektu ze szkołami z Chorwacji i Turcji. Wspólnie wypracowane materiały zamieszczono na blogu:

http://lifebookart.blogspot.com/

Dziekuję za pracę naszym drogim uczniom!

Koordynator projeku Ewa Gajek