„Szkoła zawodowa – mój wybór”.

Komisja powołana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dokonała oceny prac uczniówgimnazjów i szkół dla młodzieży prowadzących kształcenie w zawodach, zgłoszonychdo konkursu „Szkoła zawodowa – mój wybór”. Łącznie zgłoszono 504 prace, w tym 191 prac uczniów gimnazjum i 313 prac uczniów szkółdla młodzieży kształcących w zawodach. Prace przygotowane były w kategoriach: pracapisemna, praca plastyczna i film.

W kategorii film wśród prac zgłoszonych przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych najwyżejoceniony został projekt Arkadiusza Rudowicza i uczniów klasy III technikum informatycznego w Zespole Szkół Zawodowych im. św. Barbary w Bogatyni, pod tytułem: „Wybieram szkołę zawodową, bo lepiej być dobrym fachowcem, niż bezrobotnymmagistrem”.

Praca zostały zakwalifikowane do etapu centralnego i przesłana do Ministerstwa EdukacjiNarodowej.

Link do filmu:

https://youtu.be/15mZjYno7wQ