Drodzy Absolwenci

 

Drodzy Absolwenci!
 
Przedstawiamy państwu pełną listę absolwentów, którzy ukończyli Zespół Szkół Górniczych lub Zespół Szkół Zawodowych im. św. Barbary w Bogatyni. Lista obejmuje nazwiska osób, które ukończyły naszą szkołę w okresie od 1963roku (pierwszy rocznik absolwentów ZSG) do 2011 roku (ostatni rocznik absolwentów ZSZ).
Jest to bardzo długi okres czasu. Dlatego też, dzięki tym listom, można przypomnieć sobie, kto z naszych bliskich i znajomych chodził kiedyś do „Górnika”.
Zwracamy się do wszystkich absolwentów z prośbą o informacje, dotyczące tego, co teraz robicie? Czy wykonujecie pracę zgodną ze swym wykształceniem? Informacje te mogą być anonimowe. Zależy nam tylko na tym, abyście podali nam rok, kiedy ukończyliście naszą szkołę.
Jeżeli ktoś chciałby podzielić się z nami swoimi wspomnieniami z okresu, kiedy chodził do naszej szkoły i posiada różne pamiątki i zdjęcia z tego okresu, to prosimy o kontakt z panem Zbigniewem Majewskim. Może dzięki państwu uda się stworzyć historię szkoły stworzoną przez jej absolwentów?! Bardzo prosimy o nawiązanie takiego kontaktu poprzez Sekretariat szkoły lub przez kontakt e-meilowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.