Kościuszki  33 ,  59-900  Bogatynia
Pn -Pt   7:30  - 15:30
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni

NASZA EKIPA

 

 W projekcie udział biorą uczniowie klasy 2 HM oraz 2 TH. Naszym zadaniem było stworzenie fikcyjnej firmy. Fikcyjna firma nr 28 - Biuro Turystyczne ZSZ. Uczniowie pod kierunkiem kierownika fikcyjnej firmy stworzyli strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa i podzielili się zadaniami.  Ze względu na trwającą pandemię COVID 19 funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa jest utrudnione. \skupiamy sie na przygotowaniu oferty na czas, kiedy branża turystyczna będzie mogła normalnie funkcjonować

 

Nasza ekipa

 

Nasza ekpiaNasza ekipa

 

 

Nasza ekipaNasza ekipa

 

Aktualne informacje nt. działalności fikcyjnych firm w poszczególnych miesiącach zamieszczane są na stronie internetowej Powiatu Zgorzeleckiego pod adresem: https://powiatzgorzelecki.pl/category/projekt-pn-kompetencje-4-0-kompetence-4-0/ 
oraz Izby Gospodarczej Liberec (OHK Liberec) https://ohkliberec.cz/projekty/kompetence-4-0/

Partnerzy

pge logo citronex logo polskie pomidory logoeltur logo hotel rychło logo hotel interferie logo