Kościuszki  33 ,  59-900  Bogatynia
Pn -Pt   7:30  - 15:30
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni

Rekrutacja do projektu „Kariera zawodowców w naszych rękach”

Rozpoczynamy rekrutację do nowego projektu „Kariera zawodowców w naszych rękach” Uczniowie kształcący się w technikum oraz w branżowej szkole zawodowej I stopnia mogą ubiegać się o możliwość uczestnictwa w projekcie. Na stronie szkoły, w zakładce projekty umieszczone zostały dokumenty związane z realizacją projektu.

Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w projekcie, pobierają formularz rekrutacyjny, wypełniają go oraz przekazują do sekretariatu. Termin składania dokumentów upływa dnia 15 kwietnia o godz. 15.00. Komisja rekrutacyjna oceni złożone dokumenty i wywiesi informację o zakwalifikowaniu się uczniów do udziału w projekcie (udział w szkoleniach, warsztatach, kursach oraz innych formach wsparcia)  oraz możliwości odbycia stażu uczniowskiego.

Partnerzy

pge logo citronex logo polskie pomidory logoeltur logo hotel rychło logo hotel interferie logo