IV impreza w ramach projektu UE

Dnia 29.04.2013r. odbyła się czwarta impreza organizowana przez naszą szkołę w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia.” Podczas imprezy odbyły się zawody lekkoatletyczne.

            W zawodach wzięły udział po dwie drużyny chłopców i dziewcząt z Zespołu Szkół Zawodowych i HSG Turbine Zittau. Zawodnicy startowali w biegu na 60m, skoku w dal i pchnięciu kulą. Za każdą z konkurencji uczniowie zdobywali punkty dla swojej drużyny. Pierwsze trzy miejsce otrzymały pamiątkowe medale, a każdy z uczestników upominek. W klasyfikacji międzyszkolnej wygrała szkoła z Zittau, która otrzymała pamiątkowy puchar.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. 1.HSG Turbine Zittau I
  2. 2.HSG Turbine Zittau II
  3. 3.ZSZ I
  4. 4.ZSZII

Klasyfikacja końcowa chłopców.

  1. 1.ZSZ I
  2. 2.HSG Turbine Zittau I
  3. 3.ZSZ II
  4. 4.HSG Turbine Zittau II

             Po zmaganiach sportowych uczestnicy  imprezy udali się do Zespołu Szkół Zawodowych na wspólny obiad           

 

ue

III impreza w ramach projektu UE

zdjecie 3 impreza        Dnia 18.10.2012r. odbyła się trzecia impreza organizowana przez naszą szkołę w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia.” Podczas imprezy odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt oraz marsz ulicami Bogatyni.

Czytaj więcej: III impreza w ramach projektu UE

II Impreza UE

Dnia 10.10.2012r. odbyła się druga impreza organizowana przez naszą szkołę w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia”. Przy pięknej jesiennej pogodzie i licznie zebranej publiczności odbył się Turniej Piłki Koszykowej, w którym uczestniczyły po dwie drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych i Parkschule Zittau. Równoległym zmaganiom sportowców towarzyszył występ zespołu szkolnego z ZSZ  „Everyday on Sunday”.

Czytaj więcej: II Impreza UE

I Impreza UE

Dnia 21.09.2012r. odbyła się pierwsza impreza organizowana w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia”, sfinansowana przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego . Organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary w Bogatyni we współpracy z HSG Turbine Zittau. W ramach imprezy odbył się Gminny Integracyjny Rajd Ekologiczny oraz towarzyski mecz piłki nożnej ZSZ Bogatynia - Schule an der Weinau z Zittau.

Czytaj więcej: I Impreza UE

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

„Górnik” wicemistrzem

Dnia 24.02.2012r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym przy ZSP im. E. Plater w Zgorzelcu.
Duże nadzieje wiązaliśmy z występem naszych chłopców. Reprezentanci „Górnika” wygrali 4 mecze przegrywając tylko raz i jak się później okazało o raz za dużo.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW